Klávesové zkratky na tomto webu – rozšířené Na obsah stránky

» ARTIST PAGE on iTunes

apaNEJNOVĚJŠÍ LÉKÁRENSKÝ PODCAST
Ing. Daniel Horák

Ing. Daniel Horák: Chceme se v rámci Evropy bavit o problémech, které nás trápí a jak k nim jednotlivé země přistupují

Rozhovor s Ing. Danielem Horákem, předsedou představenstva Evropské federace lékárenských sítí, o 1. Mezinárodní konferenci o budoucnosti poskytování farmaceutické péče, která se konala v Praze.

…zprávy z farmacie, které jinde nenajdete!

apaELEKTRONICKÉ LÉKÁRENSTVÍ
V této rubrice naleznete příspěvky týkající se problematiky e-lékárenství, e-Health, mobilních aplikací a využití moderních informačních technologií v sektoru lékárenství, medicíny a zdravotnictví obecně jak v ČR, tak zejména ze světa.

Certifikační program pro poskytovatele odvykací léčby uznává Google, Mastercard či Facebook

Vloženo: 19.04.2018, 06:42 | Čteno: 13382×
FOTO: APATYKÁŘ®

Respektovaná organizace LegitScript, která dohlíží na dodržování pravidel na internetu v oblasti e-lékáren a e-commerce, spustila nový certifikační program pro poskytovatele léčby závislosti návykových látkách a na alkoholu.

Bez certifikace ne

Od července 2018 budou muset být inzerenti těchto služeb ve Spojených státech, včetně poskytovatelů osobní odvykací léčby, vzájemných podpůrných skupin a krizových horkých linek, certifikováni LegitScript, aby mohli inzerovat prostřednictvím služby Google AdWords.

Nový program je podle LegitScript nezbytný k tomu, aby pomohl pacientům rozlišovat mezi efektivními, na důkazech založenými službami pro odvykání a podvodnými léčebnými centry, která pouze využívají snahy pacientů o vrátit se k běžnému životu a příležitost vyúčtovat služby v rámci pojištění.

Řada spekulantů využívá opiátové epidemie ve Spojených státech. Některá přes noc vzniklá centra pouze preferují své zisky před pacienty, poskytují nestandardní léčbu nebo dokonce vůbec žádnou. LegitScript chce proto zajistit, aby pacientům byla poskytnuta možnost kvalitní léčby.

Tento nový certifikační program má podporu řady organizací pro boj se závislostmi. Některé začaly s Google spolupracovat již před několika lety a chválí si především zájem společnosti problém řešit a předcházet mu.

Organizace cílící na boj se závislostmi a další subjekty, které budou vybrány, vytvoří poradní výbor společnosti LegitScript pro tento certifikační program. Výbor zajistí neustálé zlepšování a odpovědnost programu, aby reagoval na nové trendy.

Certifikační a monitorovací program společnosti LegitScript pro regulované prodejce zdravotní péče, jako jsou internetové lékárny a poskytovatelé telemedicínských služeb, již uznává společnost Google i další zprostředkovatelé služeb, jako jsou Visa, Mastercard, Facebook nebo Bing.

Autor:
PharmDr. Martin Dočkal | APATYKÁŘ®
apaPODCAST

Podcastový tip

Ing. Jiří Pirner

Tématický týden - 40. výr...

Ing. Jiří Pirner

Mgr. Stanislav Havlíček

Vybírání-nevybírání regul...

Mgr. Stanislav Havlíček

PharmDr. Marie Loučková, Bc. Alena Šindelářová

Šest semestrů na VŠ jako ...

PharmDr. Marie Loučková, ...

PharmDr. Ján Valjan

(Ne)povinné členství v Ko...

PharmDr. Ján Valjan

Helena Vanžurová

Studenti se představují.....

Helena Vanžurová

Mgr. Antonín Svoboda

Mladí lékárníci přicházej...

Mgr. Antonín Svoboda

Dr. Emil Zörner

Generický trh léčiv v ČR ...

Dr. Emil Zörner

Kateřina Dittrichová

Student Exchange Programm...

Kateřina Dittrichová

Mgr. Michal Hojný

Test lékáren v podání čes...

Mgr. Michal Hojný

Mgr. Ladislava Valášková, Ph.D.

Pozvánka na sezónu 2011 d...

Mgr. Ladislava Valášková,...ISSN 1214-0252 | Copyright © 1999/2000-2019, PharmDr. Martin Dočkal | Apatykář® je registrovaná ochranná známka
APATYKÁŘ® je součástí skupiny APATYKÁŘ®.net. Žádná část těchto stránek nesmí být nijak použita bez výslovného souhlasu autora!
Prohlášení vydavatele, cookies | Přístupný web | Mobilní verze | Pomoc a nápověda | W3C-HTML 4.01, W3C-CSS, FEEDValidator, W3C-WAI - AAA, Cynthia Tested
Tyto internetové stránky odpovídají normě HONcode pro důvěryhodné zdravotnické informace.